Вторник, 17.09.2019, 15:33
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

ВСП НПУ ім. М. П. Драгоманова "ВПУ"

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 953
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу

Вакансії

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення 
конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

Вакантні посади

                                       Звертатись до відділу кадрів за тел: (044) 403-33-68 – Церковна Жанна Леонідівна

Заміщення вакантних педагогічних посад в училищі здійснюється у відповідності з наказом міністра освіти та науки України «Про порядок наймання та звільнення педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти, що є у загальнодержавній власності», Положенням про порядок наймання і звільнення педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти, що є у державній власності та Положенням про Відокремлений структурний підрозділ Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова «Вище професійне училище».

 

 ПОЛОЖЕННЯ
 про порядок наймання і звільнення педагогічних та
 науково-педагогічних працівників закладів освіти,
 що є у державній власності

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Дане Положення розроблено відповідно до Закону України "Про освіту, Кодексу законів про працю України.Положення про порядок наймання та звільнення керівників закладів освіти, що є у державній власності.

 1.2. Положення поширюється на педагогічних працівників загальноосвітніх, спеціальних шкіл, гімназій, ліцеїв, колегіумів, професійно-технічних, вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, науково-педагогічних працівників вищих закладів III-IV рівнів акредитації та післядипломної освіти (далі – заклади освіти), що є у державній власності, які діють на підставі Закону України "Про освіту" та підпорядковані Міністерству освіти України, іншим міністерствам і відомствам.

1.3. Відповідно до Закону України "Про освіту" і цього Положення педагогічними, науково-педагогічними працівниками, на яких поширюється це Положення, є: вчителі, викладачі, майстри виробничого навчання, асистенти, викладачі-стажисти, старші викладачі, доценти, професори, завідуючі кафедрами (відділеннями), декани факультетів, проректори, заступники директорів закладів.

1.4. Педагогічною діяльністю можуть займатися особи з високими моральними якостями, які мають відповідну освіту, професійно-практичну підготовку.

1.5. Відповідно до Закону України "Про освіту", Кодексу законів про працю України педагогічні та науково-педагогічні працівники приймаються на роботу шляхом укладання трудового договору, в тому числі за контрактом. Прийняття на роботу науково-педагогічних працівників здійснюється на основі конкурсного відбору в порядку, визначеному розділом п'ятим цього Положення.

1.6. Трудовий договір, контракт укладається між працівниками та закладом освіти в особі керівника або його заступника.

 


 

(044)407-94-10
(044)407-65-21
м. Київ, пр.-т Л.Курбаса, 2а

 

Заклад ліквідовано!
Оновлення сайту припинено

Новий заклад:
http://vpum.at.ua/


Copyright l_Operator_l © 2019